4-та недела по Воскресение на Раслабениот

На ден 10.05.2020 година 4-та недела по Воскресение на Раслабениот, Митрополитот Тетовско-гостиварски г.Јосиф богослужеше Света Литургија во Лешочкиот Манастир.